Online Bildiri Gönderimi Açılış: 20 Aralık 2023

doctor-medicine

Düzenleme Kurulu, çalışma yapan tüm hekimleri toplantıya bildiri göndermeye davet etmektedir. Tüm bildiriler sadece online olarak toplantı web sitesi (www.ichastaliklarikongresi.org) üzerinden 20 Aralık 2023 tarihi itibari ile kabul edilecektir. Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır. (Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.)

 • Bildirilerinizi online olarak www.ichastaliklarikongresi.org sitesinden gönderebilirsiniz.
 • E-mail,fax ve diğer yollarla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.
 • Bildirinizi sonlandırdıktan sonra sistem tarafından bildirinize atanan referans numarasının ve sisteme giriş yaptığınız şifrenizi unutmamanızı rica ederiz.
 • Bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 23 Ağustos 2024’ dür. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir.
 • Sunumlar hiçbir şekilde geri çekilmeyecektir.
 • Gönderilen bildiriler bağımsız olarak 1’den 10’a kadar puanlanacak olup sonuçlar neticesinde sözel ve poster bildiriler belirlenecektir.
 • Bildiri sonuçları, bildirilerin asılacağı tarihler ve bildiri poster numaraları 4 Eylül 2024 tarihinde toplantı web sitesinde ilan edilecektir.
 • Kabul edilen bildirilerin asılması gereken tarihlerde asılmaması halinde bildiri özeti sahiplerinin kurumlarına gerekli geri bildirimler yapılacaktır.
 • Bildirilerin asılması gereken günün sonunda toplanmaması halinde organizasyon sekretaryası hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

BİLDİRİ SİSTEMİ GİRİŞ VE KAYIT
Online bildiri sistemi ile adım adım bildirinizin sisteme girişini yapabilirsiniz. Bildirinizi sisteme girebilmeniz için, E-posta adresinizden oluşan bir kullanıcı adı ve şifrenizi girerek öncelikle sisteme kayıt olmalı ve sonra sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

SÖZLÜ BİLDİRİLER
Bildiri Değerlendirme Kurulu tarafından belirlenecek sözlü bildiriler final programında belirtilecek takvime göre bildiri sahipleri bildiri sahipleri tarafından sözlü olarak sunulacaktır. Sözlü bildiri sunum detayları bildiri sahiplerine kabul mektuplarında detaylı olarak bildirilecektir.

POSTER BİLDİRİLER
Bildiri Değerlendirme Kurulu tarafından belirlenecek poster bildiriler toplantıda poster alanı olarak belirlenen alanda asılacaktır. Final programında belirtilecek takvime göre bildiri sahipleri posterlerini sunmaları gerekmektedir. Bildiri sahiplerinin belirtilen tarih ve saatlerde poster alanında posterlerin başında olmaları gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Sisteme girilen tüm bildiler ile ilgili tüm yazışmalar, bildirileri sisteme giren kişi ile yapılacaktır.
 • Bildiri başlığı sadece büyük harfler ile yazılmalıdır. Başlık sonuna “nokta” konulmamalı ve konu başlığı seçilmiş olmalıdır.
 • Bildiri metni karakter sayısı 3.000’den fazla olmamalıdır.

Powerful & Creative

Vestibulum facilisis tincidunt leo quis accumsan. Quisque ornare enim quam, id faucibus mi posuere nec. Fusce at justo ligula. In maximus vitae enim eu tincidunt. Aliquam egestas leo sit amet nunc interdum ornare. In semper, metus non dapibus efficitur, lacus ligula luctus metus, eget posuere arcu leo nec enim. Pellentesque accumsan elementum consequat. Vivamus vehicula tempor leo, ut lacinia metus hendrerit faucibus. Fusce tellus leo, tincidunt quis turpis at, suscipit sagittis lectus.

Suspendisse quis iaculis eros. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec ac nibh nec leo tincidunt eleifend. Nulla euismod suscipit purus nec faucibus. Nunc efficitur sed nisi eget ultrices. Ut fringilla luctus dolor, eu facilisis magna eleifend nec. Aliquam erat volutpat.

Sonraki Duyuru

Bildiri Sonuçları Açıklama Tarihi: 4 Eylül 2024

Scroll to top